BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Interjero spalvos | Kai tapetai baltai juodi…

Gruodis 5, 2011

Pirmadienio rubrika „Interjero spalvos“ kaip niekada „į temą“. Šiuo metu dirbu prie vieno projekto, kuriame miegamajam išrinkome baltai juodus tapetus. Ir kadangi tapetai buvo rasti po ilgo paieškų maratono, tai nusprendėm prie jų galutinai apsistoti. Taigi sienos irgi bus dažytos beveik baltai. Grindys balintas ąžuolas. Durys bus tiesiog nuostabios – sendinto ąžuolo, tai tokios tamsios, bet šviesesnes nei vengė ir tamsesnės nei riešutas. Be to atspalvis toks prislopintas. Kai tik turėsiu progą nufotografuosiu ir įdėsiu nuotrauką.

Kalba šiuo metu sukasi apie baldus ir užuolaidas bei kitą tekstilę. Kadangi lova bus aptraukta gobelenu arba oda, tai svarstau kokią čia spalvą įmesti į interjerą, kad jis nebūtų toks „kietas“. Varčiau Decorpat.com tinklalapyje esančias nuotraukas ir štai radau šią Erinn Valencich sukurto interjero nuotrauką. Plytų spalva mano mintyse jau sukosi. Kaip tik planavau, kad tokios spalvos lova galėtų būti. Tačiau nenorėjau, kad užuolaidos irgi būtų tokios pat spalvos. Ir kai pamačiau tas dėžutes, pamaniau, kad taip, užuolaidos gali būti tamsiai mėlynos spalvos. Ir gal net su raštais. Na, apie tai aš dar pagalvosiu. Bet manau, kad šis derinys yra puikus. Patalpa bus šviesi, bet ne „kieta“ ir ne nuobodi.

Patiko (2)

Rodyk draugams

» Kategorijos: Interjero spalvos

Komentarai (3) - “Interjero spalvos | Kai tapetai baltai juodi…”

 1. ALGdas: Gruodis 6, 2011 12:26

  Neblogas interjeras, tik ar jis leis ramučiai užmigti?

 2. Veronika: Gruodis 6, 2011 20:03

  Na, be abejo toks interjeras ne kiekvienam tinka ir patinka. Tačiau tas interjeras, kurį aš šiuo metu kuriu yra skirtas viengungiui. Pakankamai kategoriška asmenybė. Buvo pateikti gal 10 variantų skirtingų tapetų ir jis pats pasirinko juodai baltus tapetus. Čia jau aš bandau sušvelninti ji kažkaip.:) Jei būtų kliento valia tai interjeras tikrai būtų black/white :)

 3. Plytelės: Rugsėjis 21, 2015 15:44

  Labai išskirtinis dizainas!

Rašyti komentarą
 • Naujausi komentarai

  • Milita: Geros ...
  • Birutė: "Kaip stilingai atrodo miegamųjų pavyzdžiai. Iš karto kilo m...
  • Birutė: Kaip stilingai atrodo miegamųjų pavyzdžiai. Iš karto kilo mi...
  • plyteles: Man balta spalva interjere net labai gražu. Sienos baltos sv...
  • Vytautė: Ačiū už naudingą straipsnį. Taip pat norėčiau paminėti, jog ...